SEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz Slovenija

Liverpool uvjerljiv protiv slabog Bayerna
Autor/izvor: SEEbiz / index.hr
Datum objave: 13.03.2019. - 23:08:45
MUNCHEN - Liverpool je u četvrtfinalu Lige prvaka. Nakon remija bez golova na Anfieldu u prvom susretu osmine finala, Redsi su u uzvratu u Munchenu slavili protiv Bayerna 3-1 i izborili su plasman među najboljih osam klubova Europe.

Liverpool je poveo u 26. minuti krasnim golom Manea nakon katastrofalne greške Neuera. Bayern je izjednačio 13 minuta kasnije autogolom Matipa. Redse je u novu prednost doveo Virgil van Dijk u 70. minuti, a gol za pobjedu Liverpoola i potvrdu plasmana u četvrtfinale zabio je čudesni Sadio Mane pet minuta prije kraja.

Hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren trijumf svog sastava ispratio je s klupe za pričuve.