SEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz SlovenijaSEEbiz Slovenija

Odlični Bojan Bogdanović protiv Hawksa
Autor/izvor: SEEbiz / index.hr
Datum objave: 10.03.2018. - 09:34:56
INDIANAPOLIS - Noćas je na NBA parketima odigrano deset utakmica, a u osam su slavili domaćini.

Najviše pozornosti posvetit ćemo uvjerljivoj pobjedi Indiane protiv Atlante 112:87 zbog još jedne fenomenalne partije Bojana Bogdanovića. Hrvatski reprezentativac bio je najbolji igrač Pacersa, a za 30 minuta igre ubacio je 21 poen (šut iz igre 8-15, trice 2.3), uhvatio je tri lopte te je upisao po dvije asistencije i ukradene lopte. U kakvoj je sjajnoj formi Babo, najbolje govori podatak da je u posljednjih 15 utakmica na dvoznamenkastom učinku.

Orlando je izgubio kod Sacramenta s 88:94 uz 11 poena Marija Hezonje. Kako zbog ozljede u momčadi Magica nije bilo Aarona Gordona, Hezonja je na terenu proveo 33 minute i za to vrijeme šutirao 5/11 uz pet skokova.

Cleveland je poražen na gostovanju kod LA Clippersa s 116:102, a Ante Žižić odigrao je osam minuta i u tom periodu upisao četiri poena i dva skoka. Cavaliersima nije pomogla ni činjenica što je James bio najbolji strijelac utakmice s 25 poena kada je startna petorka Clippersa imala dvoznamenkasti učinak.

U porazu svojih LA Lakersa kod Denvera (116:125) Ivica Zubac je za devet minuta ostvario tek pet skokova uz šut 0-4.

Izdvojit ćemo i 108:105 pobjedu Toronta u Houstonu kojom su Kanađani prekinuli niz od 17 uzastopnih pobjeda Rocketsa. Harden je imao odličnu noć s 40 poena, no svi ostali su podbacili. Za najbolju momčad Istoka 30 je zabio Lowry, a 23 je dodao DeRozan.